Zapraszamy na Kongres Edukacji Pozaformalnej

W dniach 18 i 19 września w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja KEP 2019, organizowana przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych i Uniwersytet Otwarty UW. Jednym z partnerów wydarzenia jest Instytut Badań Edukacyjnych.

KEP 2019 to kontynuator dorobku Kongresu Edukacji Pozaformalnej, którego trzy edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w branży edukacyjno-szkoleniowej.

Tegoroczna edycja Kongresu skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli wszystkich podmiotów zajmujących się wspieraniem idei uczenia się przez całe życie: reprezentantów firm szkoleniowych, doradczych i uczelni oraz osób zajmujących się coachingiem i mentoringiem. Jako że drugi dzień kongresu dedykowany będzie rozwojowi kompetencji menadżerskich, organizatorzy zapraszają również przedsiębiorców.

O edukacji w gronie ekspertów

Każdego dnia Kongresu organizatorzy spodziewają się ponad 300 właścicieli i menedżerów największych firm szkoleniowych i doradczych, a także reprezentantów instytucji publicznych i ośrodków decyzyjnych kształtujących politykę edukacyjną w kraju. W ramach wydarzenia odbędzie się 5 sesji tematycznych:

“Trendy i innowacje”
      “Usługi rozwojowe”
      “Innowacje”
      “Rozwiązania i produkty”
      “Rozwój kompetencji menadżerskich”
      “Akademia menadżera”
      “Szkoły menedżerskie”

Uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać jednego z kilkudziesięciu wystąpień, wziąć udział w licznych debatach z udziałem ekspertów lub też obejrzeć stoiska wystawiennicze. Podczas Kongresu zaprezentowane zostaną także rozwiązania proponowane przez laureatów konkursu “Innowacja Edukacyjna Roku 2019”.

PROGRAM KONGRESU KEP 2019